Παπουτσή Φανή

Ετών 26

Μεταπτυχιακή φοιτήτρια Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών - σύμπραξη με το γενικό τμήμα μαθηματικών του ΑΤΕΙ Πειραιά, Εκπαιδευτική Τεχνολογία και Ανάπτυξη Ανθρωπίνων Πόρων. Πτυχιούχος Διαχείρισης Πληροφοριών του ΑΤΕΙ Καβάλας Μονοετής παρακολούθηση στο Msc του Stadffordshire University of Great Britain "Computer Science"(σε σύμπραξη με το ΑΤΕΙ Λάρισας τμήμα πληροφορικής), πιστοποιημένη παρακολούθηση του συστήματος γραφής και ανάγνωσης τυφλών "Braille"απο το ΚΕΑΤ Αθηνών σε Ελληνικά - Αγγλικά, γνώση Αγγλικών, Πιστοποιημένη παρακολούθηση θερινών σχολείων του ΕΚΕΦΕ Δημόκριτος, παρακολούθηση πρώτου Πανελληνίου συνεδρίου επιστημών της εκπαίδευσης από το παιδαγωγικό τμήμα δημοτικής εκπαίδευσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών. Εκπαιδευτικός πληροφορικής πρωτοβάθμιας, δευτεροβάθμιας μεταδευτεροβάθμιας και σχολής Αστυφυλάκων. Ερευνητικό ενδιαφέρον "η χρήση των νέων τεχνολογιών στην εκπαίδευση" νέες μέθοδοι και εφαρμογές.

Για οποιαδήποτε, διευκρίνιση, παρατήρηση, πληροφορία ή ενημέρωση επικοινωνήστε μαζί μου στο e-mail fanpapoutsi@gmail.com