3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Μια αγκαλιά για τα παιδιά)

3ο Γ/σιο Αργ/λης Το Σχολείο μας Δραστηριότητες e-Εφημερίδα Photos Επικοινωνία Σύνδεσμοι

Μετρητής επισκέψεων

Καλώς Ορίσατε στον ιστότοπο του Σχολείου μας

Το Σχολείο μας έχει παράδοση στη συμμετοχή σε προγράμματα που ασχολούνται με το περιβάλλον, τον πολιτισμό και με θέματα αγωγής υγείας. Κάθε χρόνο  υλοποιούνται προγράμματα με στόχο τη δραστηριοποίηση και τη συμμετοχή όσο περισσότερων μαθητών προκειμένου να αναδείξουν και να καλλιεργήσουν τις δεξιότητες και σε άλλους τομείς πέραν από το γνωστικό τομέα που απαιτείται κατά την παρακολούθηση των μαθημάτων του ωρολογίου προγράμματος.

Έτσι και φέτος υλοποιούνται και τα προγράμματα που θα εξερευνήσετε επιλέγοντας το κατάλληλο πλήκτρο επιλογής

.

Προγράμματα Επισκέψεις Περίπατοι/Εκδρομές Γιορτές Εκδηλώσεις Θεατρικό